Рівненська керамічна плитка ТМ “FaBrick” завойовувала серця у столиці

Впродовж чотирьох днів тижня, що минув, проходила одна з найбільших будівельних подій країни. Вона щорічно збирає компанії, що демонструють інноваційні матеріали і технології в галузі будівництва, архітектури та дизайну. Міжнародна будівельна виставка InterBuildExpo 2016 з 23-го по 26-те березня приймала гостей у столиці.
На території одного із трьох її величезних павільйонів розташувався вишуканий продукт з Рівненщини. Керамічна плитка ручного формування була представлена під брендом FaBrick.

DSC_1119

Завдяки технології виготовлення і повністю ручному формуванню вона володіє унікальною текстурою та шармом «цегли під старовину». Дизайн, виконаний з використанням такої плитки, збагачується урбаністичним духом, яскравими палітрами, затишком, свободою і творчістю водночас.

DSC_1091

Відтак, стенд FaBrick користувався чималим попитом з боку дизайнерів, будівельників та представників торговельних мереж. Окрім, вичерпної інформації фахівців та можливості ознайомитись з колекцією – відчути її на дотик, тут була нагода на власні очі побачити, як народжується рішення для вишуканого інтер’єру. Два вправні майстри, закотивши рукави, демонстрували процес формування плитки.