Стильно, зухвало і естетично – керамічна плитка в інтер’єрі

Цегляна кладка завжди асоціюється зі свободою і затишком, з будинком з історією або ж колишньою фабрикою, перетвореною під сучасне житло в стилі лофт. А найкраще передає характер її брутальної, урбаністичної і сміливої фактури керамічна плитка ручного формування. Якщо ви розділяєте з «FaBrick» любов до неї, тоді з радістю ділимося з ідеями для вашого нового дому!

01

 Прихожа

Оформлення стін прихожої у стилі «цегляна кладка під старовину» принесе у ваше житло цікавий «вуличний» акцент.

Особливої уваги заслуговує камін облицьований керамічною плиткою – він виглядає розкішно і благородно.

02

Вітальня

Керамічна плитка у вітальні – хороша основа для будь-яких експериментів з інтер’єром. Якщо вам подобається мінімалізм, досить буде просто обставити кімнату меблями. А шанувальники етностилю можуть доповнити інтер’єр предметами ручної роботи, килимами і вазами.

Цей матеріал чудово доповнить і класичну обстановку: поєднання кладки з кришталем люстр, старовинними меблями і ретро-аксесуарами виглядає надзвичайно стильно. Тому не бійтеся вмикати фантазію!

03

Кухня

Керамічна плитка на кухні принесе в інтер’єр нотку кантрі, а пофарбована в білий колір зробить його м’якшим і ідеально пасуватиме  скандинавському стилю.

 05

Спальня

Втомившись від типового для цієї зони оформлення, багато хто воліє створити більш брутальний дизайн. При цьому плитка, що імітує цегляну кладку, візуально не конфліктує з м’яким текстилем і не затемнює приміщення.

 06

Ванна кімната

Керамічна плитка просто створена для ванних кімнат. Вона не боїться постійного впливу вологи і високих температур. У поєднанні з білою сантехнікою її грубувата поверхня дає цікавий візуальний контраст.

Не обов’язково використовувати «цегляну кладку» всюди. Нею можна виділити одну стіну, або її ділянку. До того ж, вона прекрасно поєднується з будь-яким стилем, від класики до хай-теку. Матеріал ідеально гармонує зі склом, керамікою, каменем та деревом. Керамічна плитка ручного формування стане родзинкою дизайну будь-якого інтер’єру.